امروزه خلاقیت در هر حرفه ای به خلق ارزش و ثروت بیشتر کمک می کنه.
قطعا توسعه صادرات کشور نیز از این قاعده مستثنا نیست! باید “بُرداری”  نوآورانه جهت عبور کالا از مرزهای کشور ترسیم کرد!
اما چطور با صفر تا صد این فرآیند آشنا شویم؟ برای ارزش‌آفرینی صادراتی از کجا باید شروع کنیم؟
یا اصلا چطور می‌توانیم یک صادر کننده موفق باشیم و یا یک شرکت نوپای توسعه صادرات تشکیل دهیم؟
اگر یک ذهن پر از سوال در فضای کار و کسب های مرتبط با صادرات دارید، با “بُردار” همراه شوید.
“بُردار”  ، شما را در فهم مختصات این حرفه پیچیده و ساماندهی یک تیم متخصص و همفکر راهنمایی و همراهی خواهد کرد.
از طریق “بُردار” می توانید در کوتاه ترین و سریع ترین مسیر ، از نقطه صفر به صد برسید.
مرکز شتابدهنده “بُردار” با کوله باری از تجربیات نابِ کهنه کاران اتاق بازرگانی اصفهان که در هیچ کتابی وجود ندارد (!) به شما در راه اندازی شرکت های نوپا در حوزه مدیریت صادرات یا همون EMC ها کمک خواهد کرد.
“بُردار” یک فضای همکاری جمعی برای استقرار استارتاپ ها‌، تیم‌ ها یا حتی آزاد_کارها و دانش آموخته های صاحب ایده های نو در حوزه‌های مختلف زنجیره صادرات ایجاد کرده است که از طریق برگزاری رویدادهای مشارکتی و ایجاد فضای رقابتی برای نوآوری و خلاقیت در افراد هم‌سطح و هم‌صنف به دنبال شبکه‌سازی، هم آفرینی و بسترسازی برای عملیاتی نمودن طرح های صادراتی شما است.
شتابدهی به کار و کسب های صادراتی، پس از پذیرش تیم ها در یک چرخه 6 تا 9 ماهه صورت می گیرد. در این مدت ، حرفه ای ترین کارشناسان و منتورهای حوزه صادرات شما را از طریق کارگاه ها و دوپینگ های مشاوره ای حمایت خواهند کرد. تسهیلات “بُردار” برای تورگشت های آموزشی به کشور های هدف، حضور در نمایشگاه های خارجی و تنظیم قرارهای ملاقات کاری با شرکای خارجی نیز این مسیر سخت را کوتاه و جذاب خواهد کرد.
“بُردار” نوکارآفرینان و علاقمندان را برای عبور کالاها از مرزها از طریق نوآوری جمعی همراهی و حمایت می نماید.
روی تجربه “ما” حساب کنید و با “بُردار”  در ارتباط باشید.
راه حل‌ های یکپارچه

راه حل‌ های یکپارچه

"بُردار" نوکارآفرینان و علاقمندان را در مسیر آفرینش شرکت های موفق در زمینه مدیریت صادرات به منظور عبور کالاها از مرزها از طریق نوآوری جمعی همراهی و حمایت می نماید.
Read More
تخصص و تجربه

تخصص و تجربه

ستون‌های "بُردار" کهنه کاران و متخصصان اتاق بازرگانی اصفهان در حوزه صادرات هستند.
Read More
فضایی پویا

فضایی پویا

"بُردار" به عنوان شتاب دهنده اتاق بازرگانی اصفهان، فضای همکاری جمعی از برترین نوآوران زیست بوم صادرات ایران ایجاد کرده است.
Read More

افزایش صادرات از طریق  تربیت افراد متخصص در چرخه صادرات و ایجاد، تقویت، توانمند سازی و توسعه  شرکت های مدیریت صادرات استان اصفهان

دوره ای بین 6 تا 9 ماه که با هدف توانمندی سازی فرد یا تیم یا شرکت مستعد جهت تبدیل شدن به افراد موثر در انجام صادرات یا ایجاد و تقویت شرکت های مدیریت صادرات در مرکز توسعه کسب و کار اتاق بازرگانی اصفهان اجرا می گردد.

افراد یا تیم ها (2 تا 3 نفر) شامل استارتاپ ها و شرکت ها نوپا و دارای ایده و طرح های صادراتی درخواست خود را از طریق سایت ثبت خواهند کرد. پذیرش در هردوره شش ماه یک مرتبه خواهد بود. تعداد افراد یا تیم های پذیرش شده در هر دوره با توجه به ظرفیت با نظر مدیر توسعه کسب و کار اتاق تعیین می گردد. نحوه ارزیابی افراد یا تیم های متقاضی متناسب با آیین نامه شتاب دهنده خواهد بود.

میزان هزینه پرداختی و ضمانت لازم برای پذیرش در یک دوره شتابدهی از طرف خدمت گیرنده مطابق مصوبه اتاق بازرگانی اصفهان و در یک تفاهم نامه در هر سال مشخص می گردد.

فرد یا تیم پس از پایان دوره شتابدهی توسط 3 نفر داور -متشکل از نماینده هیئت رییسه در مرکز، یک نفر به انتخاب رییس مرکز توسعه کسب و کار، و مدیر مرکز شتابدهنده- طبق معیارهای مصوب اتاق بازرگانی اصفهان ارزیابی می گردد. متناسب با ارزیابی و در صورت کسب شاخص های کیفی و امتیازات، جوایزی به تیم ها اختصاص می یابد و همچنین استارتاپ ها جهت برندینگ و معرفی در رسانه های اتاق بازرگانی معرفی می گردند.